Basit ekipman yapısı, esnek düzen, basit bakım. Modüler tasarım, kurulumu ve taşınması kolaydır.

Tüm konveyör bantları halkaya bağlanır, kemer tokasından daha uzundur, mekanik bir arıza yoktur (kemer tokası kolayca kırılır).

Otomatik yağlama-anahtar bileşenler, kontrol odası tarafından kontrol edilen otomatik yağlama cihazı (Lincoln) ile donatılmıştır. Her yatağın yerinde yağlanmasını sağlamak ve kusur oluşumunu azaltmak için insan gücünü azaltın.

Tüm solenoid valfler ve silindirler Festo Almanya'da pratik, istikrarlı kalitede (toz direnci, güçlü sıcaklık) kullanılmaktadır.

Karıştırıcı aşınma parçaları, 100.000'den fazla partinin etkin ömrü olan karat kullanılarak üretilir. Çift akslı çift motorlu sürücü, yüksek verimlilik, düşük enerji tüketimi benimseyin. İkinci ölçümle asfalt yüksek basınçlı sprey hızlı ve eşit bir şekilde karıştırılır.

Uluslararası birinci sınıf elektronik kontrol bileşenleri markası. Uzaktan algılamayı destekleyen Plc (internet üzerinden sistem hatası tespiti uzaktan kurtarma için olabilir).

Toz deposunun uçmasını önlemek için geniş toz giderme alanını ve toz nemlendiriciyi destekler.

İşleme parçaları kendi işleme, kalite, teslim süresi garanti edilir, parçalar gelecekte kolay ve hızlı bir şekilde tedarik edilir.

Tüm asfalt fabrikası makineleri, Fabrika Deneyiminden önce test montajı ve denemesine sahiptir. Her parçanın güvenilir bir şekilde çalıştığından emin olmak için doğru şekilde bağlanmıştır. Ekipmanın istikrarlı ve güvenilir olduğundan emin olun.

Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı yakıt türleri vardır, farklı alanlar, farklı kullanıcılar için kömür, ağır yağ, dizel, gaz ve diğer yakıtları seçebilirsiniz, her yakıtta zengin inşaat tecrübesine sahibiz, müşterilere mükemmel çözümler sunabiliriz.