Kompakt masa ve elektrikli süpürge sistemi 
Tezgah, 18 mm'lik iki katmandan oluşan kompakt bir malzemeden yapılmıştır. 5 bölgeden oluşan merkezi vakum sistemi sayesinde her bölge bağımsız olarak yönetilebilir 32. Bu nedenle, küçük olanlar da dahil olmak üzere tüm parçalar vakumlanabilir. 

Yüksek kaliteli zemin ve sert raflar, raylar ve dişli sistemi 
Amaç, yüksek kaliteli zemin ve sert raylar, raf ve Ekim dişli sistemleri kullanarak aks hareketlerinin en yüksek hızlarda en iyi sonuçlarını vermektir.

Servo motorlu aks kontrolü 
Makinenin tüm aksları servo motor ile kontrol edilebilir. Servo motor: milimetre ölçümü, yüksek hızlanma ve yüksek doğrulukla mükemmel sonuçlar verir.

İstinat Pistonlarına Referanslar 
Parça referansı, makine tablasındaki otomatik olarak kontrol edilebilen piston tutucusu ile kolayca yapılabilir.

Kontrol ünitesi
Yeni nesil Siemens ve Delta endüstriyel CNC kontrol ünitesi ve basit arayüz uygulaması.

Esnek Kanada uygulamaları ile yaratıcı çözümler / Cam
AlphaCom ve Pegasus için plan ve dolapların yanı sıra güçlü tasarım ve inşaatın rahatlığını sağlar.

Farklı uygulama türleri için tek bir işleme merkezi
Ölçüm, yüzey işleme, modelleme vb. 8.5 kw için 8.5 kW 63 mil motoru. Bu, frezeleme programlarında daha yüksek hızda daha iyi sonuçlar almanızı sağlar. İşleme motoru ahşap, alüminyum, plastik, ellicubant, pleksiglas vb. İçin uygundur. Kullanım içindir. Malzemeleri işleyebilir.

Otomatik takım değiştirme
Otomatik takım değiştirici sistemine sahip olan cihaz, nerede olursa olsun aleti hızlı bir şekilde değiştirebilmektedir.

Takım uzunluğunun otomatik ölçümü
Hessa enstrüman ölçüm probu, enstrümanın uzunluğunu otomatik olarak ölçecek ve kontrol ünitesi ekranına kaydedecektir. Otomatik takım uzunluğu ölçüm probu, Takım Besleme süresini azaltmaya ve hata olasılığını en aza indirmeye yardımcı olur.

Otomatik yağlama sistemi
Aralık-Aralık aylarındaki tüm hareketli sistemler otomatik yağlama sistemi ile belirli aralıklarla otomatik olarak yağlanır. Yağlama tankındaki manuel yağlama düğmesi herhangi bir zamanda kullanılabilir.

Sistem, işlendikten sonra sayfaları otomatik olarak masadan indirecek şekilde tasarlanmıştır ve sistemin amacı, zaman ve insan gücü israfını ortadan kaldırarak üretim performansını en üst düzeye çıkarmaktır.

Yüksek hızlı Ekim ekseni hareketlerinde en iyi sonuçları elde etmek için yüksek kaliteli sertleştirilmiş zemin kremayer ve pinyon sistemi kullanılır.

Makinenin tüm aksları servo motorlarla kontrol edilir. Milimetreyi yüksek hızlanma ve yüksek doğrulukla ölçmek mükemmel sonuçlar verir.