Merkam olarak tüm medikal cihazlarımızı fabrikamızda özel üretiyoruz, %90 oranında yerliliğe sahip ürünlerimiz milli gururumuz olarak öne çıkmaktadır.

Fabrikamız tam kapasite ile öncelik verdiği cihazlar onlarca çeşit cihaz üretimi yapmaktadır.

Ürettiğimiz birinci kalite ürünleri aynı zaman tüm dünya’ya ihraç etmektedir.

38 yıllık üretim tecrübesi ve ilk gün ki inanç ile üretime devam etmektedir.

MERKAM MAKİNA tıbbi ekipman grubu, tıbbi ekipman tedarik zincirinin lider tedarikçisi ve hizmet sağlayıcısıdır. hasta, EKG, YBÜ ekipmanları, laboratuvar ekipmanları, jinekoloji ekipmanları, hastane mobilyaları ve ilgili tıbbi sarf malzemeleri.

Edindiğimiz tecrübemizle ürünlerimiz 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmiştir ve en iyi fiyat, yüksek kalite ve mükemmel hizmet sayesinde iyi bir üne kavuşmuştur. Hastane Projesi, Klinik Projesi, Laboratuvar, Teşhis Merkezi, Sağlık Merkezi, Üniversite Eğitimi konularında da zengin deneyime sahibiz. Şimdiye kadar Zambiya'da yeni Hastane Projesi, Malezya'da Üniversite Hemşireliği Projesi, Tıbbi Uygulama Mauritius Tıp Enstitüsünde Yeni Klinik, Mozbabweu'da Merkez IV Kenya'da yeni klinik projesi, Paraguay'da diyaliz merkezi vb. Temel kültürümüz, müşterilerimizin güvenilir bir ortağı olmaktır.

Tüm mallar, paketleme ve nakliye işleminden önce QC denetiminden geçmiştir. Tıbbi cihazlarımızın tamamına yakını CE, ISO onaylı olup, bir kısmı da FDA Sertifikasına sahiptir. Online eğitim de verebiliriz, Çin'e gelirseniz ofisimizde de eğitim verebiliriz. Normalde 12 ay garanti ve ömür boyu bakım sunuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz ve 24 saat içinde size geri döneceğiz. Nakliye hakkında, DHL, hava veya deniz yoluyla nakliye yapmanıza yardımcı olabiliriz.Çin'deki nakliye acentesinden sorumluysanız, malların depolarına nakliyesinden de sorumlu olabiliriz.

Memnuniyetiniz bizim görevimizdir! Size hizmet etmek bizim için büyük bir onur olacaktır. Size tıp alanında daha fazla yardım sunabileceğimize ve sizinle uzun vadeli iş ilişkisi kurabileceğimize inanıyoruz!

Sistem, ekonomik işletim yazılımı tasarımı, gelişmiş tarama setleri ve görüntüleme teknolojisi ile birlikte uluslararası gelişmiş donanım platformunu kullanır, müşteriye yüksek stabilite ve mükemmel performans, yüksek sinyal-gürültü oranı, yüksek çözünürlük, yüksek kontrastlı klinik görüntüleme ve daha hızlı tarama hızı sağlar.

Deliğin boyutu 60 cm'dir, bu da hastanın klostrofobik korkusunu azaltmaya yardımcı olur ve görsel eserlere ve diğer olası tehlikelere neden olabilecek istemsiz hareketleri etkili bir şekilde önler.

En hızlı tarama hızına sahiptir ve görüntü kalitesi de her zamankinden çok daha iyidir.

Tüm ünlü parça tedarikçilerini kullanmak, istikrarlı sistem kalitesi sağlar.